:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Gnieźnieńskie Konwersatoria Historyczne
Wydarzenie, rozpoczyna się 25-01-2018

Już 25 stycznia 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury, przy ul. Łubieńskiego 11, odbędą się kolejne Gnieźnieńskie Konwersatoria Historyczne - wspólne przedsięwzięcie Instytutu Kultury Europejskiej UAM i Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.

Więcej...
Świat graffiti w Gnieźnie i Poznaniu
Wydarzenie, rozpoczyna się 25-01-2018

W dniu 25 stycznia 2018 roku o godzinie 18:15 w Galerii Instytutu Kultury Europejskiej w Gnieźnie będzie miał miejsce finał projektu pt. "Świat graffiti w Gnieźnie i Poznaniu".

Więcej...
Wykład otwarty na Wydziale Anglistyki: "Wielokulturowa Kanada"
Wydarzenie, rozpoczyna się 24-01-2018

Pracownia Literatury Kanadyjskiej Wydziału Anglistyki UAM serdecznie zaprasza na wykład Pana Jeremiego Wallace’a, radcy ds. politycznych oraz chargé d'affaires a.i. Ambasady Kanady w Polsce. Wykład odbędzie się 24 stycznia 2018 r., o godz. 11:30 w Collegium Chemicum, sala 235. Tytuł wykładu: „Canada and its multiculturalism”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Kanadą!

Więcej...
Teatr Szutnik i Instytut Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej Wydziału Neofilologii zaprasza na spektakl „Przypadki Daniiła Charmsa”
Wydarzenie, rozpoczyna się 25-01-2018

Teatr Szutnik i Instytut Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej Wydziału Neofilologii po raz drugi zaprasza na spektakl „Przypadki Daniiła Charmsa”. Spektakl stworzony został  przez profesora Czesława Andruszkę w oparciu o prozę rosyjskiego modernisty, mistrza absurdu Daniiła Charmsa. Tytułowa postać  szuka odpowiedzi na odwiecznie nękające ludzi pytania o sens życia, istotę miłości, kobiecości, wiarę w Boga, nieśmiertelność.... A wszystko to dzieje się w społeczno-obyczajowych i politycznych realiach rosyjskiej rzeczywistości epoki stalinowskiej.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.