Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów (Biuro Karier), Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Profesorowie Jerzy Kaczorowski i Tomasz Łuczak członkami rzeczywistymi PAN
Wiadomość, opublikowana 06-12-2016

Z przyjemnością informujemy, że prof. Jerzy Kaczorowski i prof. Tomasz Łuczak (Wydział Matematyki i Informatyki) zostali wybrani członkami rzeczywistymi Polskiej Akademii Nauk.

Więcej...
Wydział Anglistyki - sprawozdanie z miedzynarodowej konferencji naukowej Young Linguists' Meeting
Wiadomość, opublikowana 05-12-2016

W dniach 25-27 listopada 2016 Wydział Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po raz kolejny gościł młodych językoznawców podczas 5-tej edycji międzynarodowej konferencji Young Linguists’ Meeting in Poznan (YLMP 2016).

Więcej...
Wykład gościnny dra Pawła Schreibera o tłumaczeniach gier komputerowych
Wydarzenie, rozpoczyna się 06-12-2016

Wydział Anglistyki, Zakład Studiów nad Przekładem, ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład gościnny dra Pawła Schreibera z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pt.: "Lokalizacja gier wideo - jak z Wiedźmina zrobił się Witcher". Wykład odbędzie się we wtorek, 6 grudnia br., o godz. 18:30 w sali 601 Collegium Novum.

Więcej...
Latynoskie rytmy i muzyka filmowa podczas koncertu noworocznego w Collegium Polonicum
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-01-2017

Słubickie Towarzystwo Muzyczne zaprasza wszystkich miłośników muzyki latynoamerykańskiej oraz soul i jazzu na XIX Koncert Noworoczny, który odbędzie się 7 stycznia w dużej auli w Collegium Polonicum w Słubicach  o godz. 17.00 i 20.00.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.