Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów (Biuro Karier), Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Niemieckojęzyczny spektakl austriackiej aktorki Maxi Blahy: Es gibt mich nur im Spiegelbild Bachmann/Jelinek
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-12-2016

Austriacki Ośrodek Kultury UAM oraz Scena na Piętrze zapraszają na niemieckojęzyczny spektakl austriackiej aktorki Maxi Blahy pt. Es gibt mich nur im Spiegelbild Bachmann/Jelinek.

Więcej...
Rejestracja na kursy Uniwersytetu Otwartego
Wiadomość, opublikowana 05-12-2016

Ruszyła rejestracja na kolejny trymestr kursów organizowanych przez Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu!

Więcej...
Nagroda Specjalna za podjęcie niedostrzeganego tematu w Konkursie na Najlepszą Książkę Popularnonaukową
Wiadomość, opublikowana 01-12-2016

Wydawnictwo Naukowe UAM z radością informuje, że podczas 20. Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej Nagrodę Specjalną za podjęcie niedostrzeganego tematu w Konkursie na Najlepszą Książkę Popularnonaukową otrzymała książka Zabawka – przedmiot ludyczny i obiekt kolekcjonerski pod redakcją dr Katarzyny Kabacińskiej-Łuczak i prof. zw. dr hab. Doroty Żołądź-Strzelczyk.

Więcej...
Wyróżnienia w Konkursie o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych im. Ks. Edwarda Pudełki
Wiadomość, opublikowana 01-12-2016

Wydawnictwo Naukowe UAM z przyjemnością informuje, że w tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych im. Ks. Edwarda Pudełki wyróżnienia otrzymały 2 nasze książki. Są to: Arcydzieła literatury hiszpańskiej. Dziesięć wykładów pod redakcją prof. UAM dr hab. Magdy Potok oraz Zaburzona epoka. Polska fotografia artystyczna w latach 1945-1955 autorstwa dra Macieja Szymanowicza.

Wyniki konkursu: http://www.press.amu.edu.pl/pl/wyniki-konkursow-20-pdkn.html

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.