Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów (Biuro Karier), Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Wykład prof. Hartmuta Leppina (Goethe Universität, Frankfurt am Main)
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-02-2017

Wydział Historyczny UAM oraz Pracownia Historii Bizancjum zapraszają serdecznie na wykład prof. Hartmuta Leppina (Goethe Universität, Frankfurt am Main) pod tytułem "The Roman Empire in John of Ephesus' Church History: A Romano-Syriac's Perspective".

Więcej...
Koncert z okazji 5-lecia Wydziału Anglistyki na UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 27-02-2017

Koncert "Stan Breckenridge Trio" pt. The American Songbook, z okazji 5. rocznicy istnienia Wydziału Anglistyki na UAM odbędzie się w poniedziałek, 27 lutego br., o godz. 19:oo w Auli Lubrańskiego. Uroczyste wydarzenie odbywa się pod auspicjami Dziekan Wydziału Anglistyki, prof. zw. dr hab. Katarzyny Dziubalskiej-Kołaczyk.

Więcej...
Komunikat pływalni
Wiadomość, opublikowana 24-02-2017

Uprzejmie informujemy, że od dnia 27.02. do 05.03.2017r. zostanie wprowadzony nowy rozkład dostępnych wejść na karnety i bilety zgodnie z załączoną tabelą.

Więcej...
Inna od siebie – spotkanie autorskie z Brygidą Helbig (Polsko-Niemiecki Instytut Badawczy w Collegium Polonicum w Słubicach)
Wydarzenie, rozpoczyna się 02-03-2017

Polsko-Niemiecki Instytut Badawczy w Collegium Polonicum w Słubicach we współpracy ze Słubickim Miejskim Ośrodkiem Kultury (SMOK) zaprasza na spotkanie autorskie z Brygidą Helbig i jej powieścią "Inna od siebie". Spotkanie odbędzie się w dniu 2 marca 2017 r. o godz. 18.00 w SMOK-u, a poprowadzi je Inga Iwasiów.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.