Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów (Biuro Karier), Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Wykład profesora Sebastiana Lercha z Johannes Gutenberg-Universität Mainz
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-12-2016

Wydział Historyczny UAM, Akademia Artes Liberales oraz Instytut Historii UAM zapraszają na wykład pt. "Interdisciplinarity and interdisciplinary competences. From theory to teaching", który wygłosi profesor Sebastian Lerch z Johannes Gutenberg-Universität Mainz.

Więcej...
Komunikat pływalni - nowy rozkład wejść, zawody pływackie
Wiadomość, opublikowana 30-11-2016

Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.12.2016r. zostanie wprowadzony nowy rozkład dostępnych wejść na karnety i bilety. W dniu 10.12.2016 (sobota) w godzinach od 10:00 do 14:00 odbędą się Zawody Pływackie Puchar Rektora UAM w Pływaniu. Osoby korzystające z karnetów w tym czasie proszone są o przyjście w godzinach późniejszych.

Więcej...
Uniwersyteckie Wykłady na Zamku. "Historia i błądzenie"
Wiadomość, opublikowana 30-11-2016

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja UAM oraz Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na trzecie spotkanie w ramach „Uniwersyteckich Wykładów na Zamku” poświęcone w tym roku kwestii błędu. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia o godzinie 18.00 w Holu Balkonowym Centrum Kultury „Zamek”. Wykład wygłosi prof. dr hab. Tomasz Schramm z Wydziału Historycznego UAM, który spojrzy na błąd z punktu widzenia historyka. Tytuł wykładu to : Historia i błądzenie

Więcej...
Rekrutacja do Programu Mentorskiego „Studencka Akademia Mentoringu”
Wiadomość, opublikowana 30-11-2016

SAM to projekt skierowany do studentów, doktorantów i absolwentów wszystkich kierunków UAM! Jesteś studentem pierwszych lat? Chcesz maksymalnie wykorzystać okres studiów, ale nie wiesz jak to zrobić? Zostań mentorowanym! Kończysz/skończyłeś studia i możesz podzielić się swoim akademickim doświadczeniem, aby pomóc komuś rozwinąć skrzydła? Zostań mentorem!

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.