Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów (Biuro Karier), Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

III edycja Poznańskiej Nagrody Literackiej
Wydarzenie, trwa od 19-12-2016 do 15-02-2017

Zapraszamy do nadsyłania kandydatur do Poznańskiej Nagrody Literackiej.

Nagroda została powołana w 2015 roku. Organizatorami i fundatorami Nagrody są Miasto Poznań oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza.

Więcej...
Prelekcja "Wyjęte z natury"
Wydarzenie, rozpoczyna się 21-12-2016

Ogród Botaniczny UAM i Poznańska Grupa OTOP zapraszają na spotkanie z cyklu "Ptaki dla laika i przyrodnika" dnia 21 grudnia 2016 r. o godzinie 18.00. Prelekcja Pana Tomasza Skorupki pt. "Wyjęte z natury" - Sala Wykładowa im. Z. Czubińskiego, Pawilon Ekspozycyjno-Dydaktyczny OB UAM. Wstęp wolny. UWAGA ! Wejście na zaplecze OB przez portiernię obok Centrum Ogrodniczego "BOTANIK"

Więcej...
Wystawa fotograficzna „Świąteczna Alzacja”
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-12-2016

Czytelnia Francuska Szkoły Językowej UAM zaprasza na otwarcie wystawy fotograficznej „Świąteczna Alzacja” autorstwa  Karoliny Fabiś oraz prezentację w j. polskim na temat jarmarków świątecznych i tradycji bożonarodzeniowych w Alzacji.

Więcej...
Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 13-12-2016

Zapraszamy do lektury „Życia Uniwersyteckiego”. Nowy numer jest już dostępny na stronie http://zycie.amu.edu.pl

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.