Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów (Biuro Karier), Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

„Po Wieniawskim...”
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-12-2016

Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki i Prezes Stowarzyszenia Absolwentów UAM mgr Wojciech Jankowiak uprzejmie zapraszają na spotkanie „Po Wieniawskim...” z udziałem Dyrektora Międzynarodowych Konkursów im. Henryka Wieniawskiego Andrzeja Wituskiego.

Więcej...
Projekt Węgiersko-Polskiego Programu Współpracy Pozarządowej realizowany na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.
Wiadomość, opublikowana 07-12-2016

Na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu realizowany jest projekt „Poland and Hungary in the era of political transformation – directions for developing political system and civil society”. Projekt jest finansowany z Węgiersko-Polskiego Programu Współpracy Pozarządowej, będącego efektem umowy o współpracy pomiędzy Ministerstwem Spraw Zagranicznych Węgier (www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/PL/hu) oraz Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP (www.msz.gov.pl). Celem programu jest wspieranie współpracy pomiędzy społeczeństwem węgierskim a społeczeństwem polskim, ze szczególnym uwzględnieniem przyjaznej współpracy między młodymi ludźmi obu krajów.

Więcej...
Wykład Profesor Haliny Zgółkowej
Wydarzenie, trwa od 07-12-2016 do 07-12-2016

W ramach wykładów senioralnych serdecznie zapraszam na wykład prof. dr hab. Haliny Zgółkowej pt. „Słownictwo czynne dzieci w wieku przedszkolnym. Zmienność pokoleniowa”, który odbędzie się 7 grudnia 2016 r. (środa) o godz. 17.00 w Sali Lubrańskiego (Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1).

Więcej...
Nagroda IDOL dla Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wiadomość, opublikowana 05-12-2016

1 grudnia 2016 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu został uhonorowany statuetką IDOL środowiska osób niewidomych w kategorii "Edukacja".

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.