Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwentów (Biuro Karier), Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Bezpłatne warsztaty świąteczne dla dzieci w wieku 6-10 lat
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-12-2016

Austriacki Ośrodek Kultury UAM zaprasza na bezpłatne warsztaty świąteczne dla dzieci w wieku 6-10 lat. Dzieci pod kierunkiem instruktorów wykonywać będą ozdoby świąteczne.

Więcej...
Spotkanie poświęcone życiu i twórczości austriackiej pisarki Marie von Ebner-Eschenbach (1830-1916)
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-12-2016

Austriacki Ośrodek Kultury UAM zaprasza na spotkanie poświęcone życiu i twórczości austriackiej pisarki Marie von Ebner-Eschenbach w stulecie śmierci.

Więcej...
Profesorowie Jerzy Kaczorowski i Tomasz Łuczak członkami rzeczywistymi PAN
Wiadomość, opublikowana 06-12-2016

Z przyjemnością informujemy, że prof. Jerzy Kaczorowski i prof. Tomasz Łuczak (Wydział Matematyki i Informatyki) zostali wybrani członkami rzeczywistymi Polskiej Akademii Nauk.

Więcej...
Wydział Anglistyki - sprawozdanie z miedzynarodowej konferencji naukowej Young Linguists' Meeting
Wiadomość, opublikowana 05-12-2016

W dniach 25-27 listopada 2016 Wydział Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po raz kolejny gościł młodych językoznawców podczas 5-tej edycji międzynarodowej konferencji Young Linguists’ Meeting in Poznan (YLMP 2016).

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.