Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Wystawa fotograficzna Jennifer Ramme - Odblask w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, trwa od 11-05-2018 do 11-05-2018

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Jennifer Ramme "Odblask", który odbędzie się w dniu 11 maja 2018 o godz. 20:00 w foyer Collegium Polonicum w Słubicach.

Wystawa prezentuje fotografie reportażowe oraz inscenizacyjne. Powracającym motywem w pracach jest reprodukcja i destrukcja w najrozmaitszych wariacjach, w tym: repliki replik; analogie i homologie; podobieństwa i parodie; blask i odblask.

Więcej...
Dni Różnorodności Kulturowej – Wydział Neofilologii UAM
Wydarzenie, trwa od 11-05-2018 do 12-05-2018

Wydział Neofilologii UAM już po raz trzeci zaprasza do udziału w obchodach Dnia Różnorodności Kulturowej – 11 maja 2018 w Collegium Novum (Al. Niepodległości 4) oraz 12 maja 2018 w Pawilonie (ul. Ewangelicka 1).

Więcej...
Kolejny wykład z cyklu Uniwersyteckich Wykładów na Zamku
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-05-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja UAM oraz Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na ósme spotkanie w ramach „Uniwersyteckich Wykładów na Zamku” poświęconych w tym roku problemowi wolności. Spotkanie odbędzie się we wtorek 8 maja o godzinie 18.00 w Holu Balkonowym Centrum Kultury „Zamek”. Wykład wygłosi prof. dr hab. Andrzej Mizgajski z Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, a jego tytuł brzmi Wolność ludzka wobec przyrody. Różne wymiary relacji.

Więcej...
Konwersatorium "Wiara i Rozum" na Wydziale Fizyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-05-2018

Serdecznie zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu WIARA i ROZUM, podczas którego prof. Maciej Radosz wygłosi wykład pt. ”Inteligencja duchowa: wewnętrzna sprzeczność czy klucz do szczęścia?”. Spotkanie będzie miało miejsce w Auli Maxima na Wydziale Fizyki UAM w dniu 8 maja br. o godz. 17:00.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.