Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Wykład gościnny Prof. Dr. phil. Hannelore Scholz-Lübbering na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 24-05-2017

Instytut Filologii Germańskiej serdecznie zaprasza na wykład gościnny Prof. Dr. phil. Hannelore Scholz-Lübbering
(Universytet Humboldta w Berlinie) pt. „Leben zwischen den Kulturen. Reflexionen über Migrationserfahrungen in autobiographischen Texten von Necla Kelek und Seyran Ates“. Wykład odbędzie się w środę, 24. 05., o godzinie 11.30 – 12.00 w sali C3, Collegium Novum.

Więcej...
Orinoko nad Wartą - festiwal podróżniczy na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wiadomość, opublikowana 12-05-2017

Zapraszamy serdecznie na wydziałową edycję festiwalu podróżniczego Orinoko nad Wartą przygotowaną przez Fundację Fiedlerów wraz ze studentami biorącymi udział w projektach Laboratorium Innowacji Społecznych i Erasmus Mundus, która odbędzie się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa przy ulicy Umultowskiej 89a w dniach 25-26 maja.

Więcej...
Wykład Ambasadora Azerbejdżanu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 30-05-2017

Zapraszamy na wykład Jego Ekscelencji Hasana Aziz Hasanova, który odbędzie się we wtorek, 30 maja o godzinie 13:15.

Więcej...
Seminarium otwarte dr Turobjon Makhkamov pt. „Historia, kultura, przyroda i nauka”
Wydarzenie, rozpoczyna się 16-05-2017

Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na seminarium otwarte dr Turobjon Makhkamov pt. „Historia, kultura, przyroda i nauka”. Seminarium odbędzie się w języku rosyjskim 16 maja 2017 (wtorek) godz. 13:30. Sala im. Prof. Czubińskiego Pawilon Ekspozycyjno-Dydaktyczny Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 165. Wstęp wolny

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.