Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Wykład „Zastosowanie cyfrowych danych przestrzennych w badaniach interdyscyplinarnych polsko-niemieckiego pogranicza” w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, trwa od 10-05-2018 do 10-05-2018

W ramach cyklu wykładów Polsko-Niemiecki Instytut Badawczy w Collegium Polonicum w Słubicach zaprasza na wykład dr Aleksandry Ibragimow (Polsko-Niemiecki Instytut Badawczy w Collegium Polonicum) i dr. Lecha Kaczmarka (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Stacja Ekologiczna Jeziory) „Zastosowanie cyfrowych danych przestrzennych w badaniach interdyscyplinarnych polsko-niemieckiego pogranicza”. Wykład odbędzie się w czwartek, 10 maja 2018 r. o godz. 14.00 w sali nr 11 w Collegium Polonicum w Słubicach.

Więcej...
Spędź majówkę z UAM
Wydarzenie, trwa od 01-05-2018 do 03-05-2018

1, 2 i 3 maja 2018 roku to dni kiedy w Ogrodzie Botanicznym UAM odbędzie się tradycyjna Majówka w Botaniku. Wstęp wolny dla wszystkich.

Więcej...
Prof. Jacek Fisiak kawalerem Norweskiego Królewskiego Orderu Zasługi I klasy
Wiadomość, opublikowana 30-04-2018

26 kwietnia br. król Norwegii Harald V mianował prof. zw. dr. hab. Jacka Fisiaka kawalerem Królewskiego Orderu Zasługi I klasy. To zaszczytne odznaczenie zostało przyznane nestorowi polskich anglistów, byłemu wieloletniemu dyrektorowi Instytutu Filologii Angielskiej UAM oraz Rektorowi naszej Uczelni w uznaniu zasług na rzecz współpracy naukowej pomiędzy polskimi i norweskimi badaczami i uniwersytetami. Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy kolejnego prestiżowego wyróżnienia!

Więcej...
Wystawa fotograficzna Jennifer Ramme - Odblask w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, trwa od 11-05-2018 do 11-05-2018

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Jennifer Ramme "Odblask", który odbędzie się w dniu 11 maja 2018 o godz. 20:00 w foyer Collegium Polonicum w Słubicach.

Wystawa prezentuje fotografie reportażowe oraz inscenizacyjne. Powracającym motywem w pracach jest reprodukcja i destrukcja w najrozmaitszych wariacjach, w tym: repliki replik; analogie i homologie; podobieństwa i parodie; blask i odblask.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.