Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Targi Pracy i Staży branży IT
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-03-2018

20 marca 2018 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM odbędą się Targi Pracy i Staży branży IT.

Więcej...
„Rośliny w kulturze japońskiej”
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-03-2018

Ogród Botaniczny UAM zaprasza na wykład prof. dr hab. Mirosława Makohonienko pt. „Rośliny w kulturze japońskiej”, towarzyszący wystawie „Rośliny w kaligrafii japońskiej i poezji haiku”, w dniu 8 marca (czwartek) o godz. 17.00. Sala wykładowa w Pawilonie Ekspozycyjno-Dydaktycznym OB UAM, ul. Dąbrowskiego 165. Wstęp wolny.

Więcej...
Warsztaty dla nauczycieli „Pedagogika teatru w nauczaniu języków obcych“ w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, rozpoczyna się 09-03-2018

Lektorat Języków Obcych Collegium Polonicum już po raz piąty zaprasza zainteresowanych nauczycieli do udziału w warsztatach „Pedagogika teatru w nauczaniu języków obcych“, które odbędą się w piątek, 09 marca 2018 w godz. 12.00-15.00 w salin nr 20 w Collegium Polonicum w Słubicach. Warsztaty poprowadzą Peggy Einenkel  - aktorka i pedagog teatru, pracuje w Messe und Veranstaltungs GmbH w Kleist Forum w Frankfurcie nad Odrą oraz  Lucie Teisingerova - tancerka i pedagog teatru.

Więcej...
Wykład prof. UAM dra hab. Daniela Eryka Lacha pt. „Transgraniczna opieka zdrowotna w Unii Europejskiej” w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, rozpoczyna się 01-03-2018

W ramach cyklu wykładów Polsko-Niemiecki Instytut Badawczy w Collegium Polonicum w Słubicach zaprasza na wykład prof. UAM dra hab. Daniela Eryka Lacha pt. „Transgraniczna opieka zdrowotna w Unii Europejskiej”.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.