Weź udział w rekrutacji do Ligi Odpowiedzialnego Biznesu
Wiadomość, opublikowana 04-12-2017

Rozpoczęła się rekrutacja do XIV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Liga to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych oraz liderów zmian.

Do udziału w programie zaproszeni studenci I i II stopnia studiów, którzy nie ukończyli 26 lat i są zainteresowani tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu.

Aby zgłosić się do programu:

• Do formularza zgłoszeniowego dołącz swoje aktualne CV;
  • Przygotuj 4 slajdową prezentację opisującą Twój największy sukces (np. w programie PowerPoint);

Więcej szczegółów na stronie organizatora oraz na fanpage’u.

Na uczestników programu czeka m.in. możliwość udziału w płatnym stażu i nagrody rzeczowe.

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald