Praca za granicą - punkty konsultacyjne w Biurze Karier UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 17-01-2018

Chcesz rozwijać swoje pasje zawodowe i szlifować język obcy? Myślisz o pracy sezonowej za granicą?

Biuro Karier UAM zaprasza w środę 17 stycznia 2018 r. w godzinach od 12.30 do 15.30 w holu DS „Jowita” na stoiska informacyjne:

• Doradców EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy,
  • Studenckiego Ambasadora Karier Unii Europejskiej na UAM – Damiana Wielechowskiego.

Doradcy EURES udzielą informacji nt.:

• nadchodzących rekrutacjach do pracy w sieci Hoteli GARDEN (Baleary i Andaluzja – Hiszpania) oraz ZAFIRO (Majorka i Minorka – Hiszpania),
  • pracy wakacyjnej dla polskich uczniów/studentów w Niemczech,
  • innych sprawdzonych ofert pracy za granicą,
  • wymagań oraz bezpieczeństwa związanego z poszukiwaniem pracy za granicą.

Damian Wielechowski - Studencki Ambasador Karier UE (EU Careers) odpowie na Twoje pytania np.:

• co to jest EPSO i co ciekawego możesz znaleźć na ich stronie?
  • kto może odbyć staż w instytucjach Unii Europejskiej i gdzie znaleźć taką ofertę?
  • jak wygląda proces aplikacji do pracy w instytucjach UE i dlaczego warto próbować.

Informację wprowadził/a: Ewa Opaska