Teatr Szutnik i Instytut Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej Wydziału Neofilologii zaprasza na spektakl „Przypadki Daniiła Charmsa”
Wydarzenie, rozpoczyna się 25-01-2018

Teatr Szutnik i Instytut Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej Wydziału Neofilologii po raz drugi zaprasza na spektakl „Przypadki Daniiła Charmsa”. Spektakl stworzony został  przez profesora Czesława Andruszkę w oparciu o prozę rosyjskiego modernisty, mistrza absurdu Daniiła Charmsa. Tytułowa postać  szuka odpowiedzi na odwiecznie nękające ludzi pytania o sens życia, istotę miłości, kobiecości, wiarę w Boga, nieśmiertelność.... A wszystko to dzieje się w społeczno-obyczajowych i politycznych realiach rosyjskiej rzeczywistości epoki stalinowskiej.

Spektakl dla dorosłych w języku polskim odbędzie się 25 stycznia o godz.19.00 w Domu Tramwajarza przy ul. Słowackiego 19.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb