WARTO być kreatywnym. Spotkanie z Adamem Szustakiem OP.
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-02-2018

Zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu inspirujących rozmów o życiu, drodze i celu. Są to spotkania otwarte, organizowane we współpracy Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Rozmowa "WARTO być kreatywnym" z dominikaninem, znanym rekolekcjonistą, Adamem Szustakiem odbędzie się 5 lutego o godz. 19:15 w Auditorium Maximum (Coll. Iuridicum Novum, WPiA, al. Niepodległości 53, Poznań).

Spotkanie poprowadzi Michał Brożyński, pasjonat nowych technologii, autor bloga 90sekund.pl.

Organizatorzy:
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Patronat honorowy:
Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Prof. dr hab. Andrzej Lesicki oraz Przeor poznańskiego klasztoru oo. Dominikanów Ojciec Michał Pac OP.

Patronat medialny:
Portal "dominikanie.pl", Radio Emaus, Miesięcznik "W drodze".

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna