Warsztaty dla nauczycieli języków obcych na Wydziale Neofilologii UAM „Film na lekcji języka obcego – strata czasu czy wartość dodana?”
Wiadomość, opublikowana 20-03-2018

W piątek, 09 marca 2018 roku odbyły się bezpłatne warsztaty dla nauczycieli i lektorów wszystkich języków obcych pt: „Film na lekcji języka obcego – strata czasu czy wartość dodana?", które poprowadził dr Sebastian Chudak z Zakładu Dydaktyki Języka Niemieckiego IFG UAM w Poznaniu.

Podczas spotkania, na które przybyło 24 nauczycieli, zaprezentowane zostały w teorii i praktyce możliwości wykorzystania sekwencji filmowych i filmów krótkometrażowych w pracy nad rozwojem różnych sprawności językowych oraz kompetencji interkulturowej uczących się.

Warsztaty cieszyły się ogromnym powodzeniem, dlatego druga ich edycja zaplanowana jest na trzecią dekadę października br.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb