XXIX Ogólnopolska Konferencja Uniwersyteckich Poradni Prawnych w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, trwa od 13-04-2018 do 15-04-2018

W dniach od 13 do 15 kwietnia 2018 Studencka Poradnia Prawa w Słubicach organizuje XXIX Ogólnopolską Konferencję Uniwersyteckich Poradni Prawa w Collegium Polonicum w Słubicach. Tematem konferencji jest mediacja interdyscyplinarna, a konferencja jest również okazją do świętowania 15-lecia działalności Studenckiej Poradni Prawa przy Collegium Polonicum w Słubicach.

Celem konferencji jest promowanie rozwoju naukowego studentów, stworzenie forum do dyskusji i prezentacji badań, osiągnięć naukowych z zakresu mediacji, a także wymiana poglądów i doświadczeń związanych z działalnością poszczególnych poradni prawa na szczeblu ogólnopolskim. W trakcie konferencji uczestnicy wezmą również udział w warsztatach, podczas których będą doskonalić umiejętności niezbędne w komunikacji z klientem.  Natomiast w sobotę, 14 kwietnia, odbędzie się wykład wprowadzający oraz ćwiczenia praktyczne dotyczące ochrony danych osobowych, przeprowadzone przez prelegentów z biura GIODO.

Informację wprowadził/a: Ewa Bielewicz – Polakowska