Fuzja dwóch muzycznych światów - koncert fortepianowy Pameli Howland i Stana Breckenridge'a organizowany przez Wydział Anglistyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-05-2018

Wydział Anglistyki ma zaszczyt zaprosić całą społeczność naszego Uniwersytetu na koncert fortepianowy Pameli Howland i Stana Breckenridge'a. Koncert, pt. "Fuzja dwóch muzycznych światów", odbędzie się 28 maja br. o godz 18:oo w Auli UAM, przy ul. Wieniawskiego 1.

Utwory fortepianowe – solowe oraz wykonywane na cztery ręce –zapoznają słuchaczy z różnorodnymi stylami muzycznymi. Usłyszymy Negro spirituals, piosenki ludowe, ragtime, blues, jazz oraz utwory znane z Broadwayu i amerykańskiego kina.

Pamela Howland i Stan Breckenridge, profesorowie wizytujący Wydział Anglistyki w bieżącym roku akademickim, zaprezentują powyższe style samodzielnie oraz wspólnie, grając na cztery ręce.

Koncert będzie prawdziwą ucztą dla uszu! Znakomicie dobrany repertuar oraz niezwykła charyzma wykonawców są gwarancją niezapomnianych przeżyć dla najbardziej wymagających melomanów.

Informację wprowadził/a: Marcin Turski