Koncert Pameli Howland i Stana Breckenridge'a FUZJA DWÓCH MUZYCZNYCH ŚWIATÓW
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-05-2018

Wydział Anglistyki UAM serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na koncert w wykonaniu Pameli Howland i Stana Breckenridge'a pt. Fuzja dwóch muzycznych światów, który odbędzie się 28 maja 2018 r. o godz. 18.00 w Auli UAM. Wstęp wolny.

Utwory fortepianowe - solowe oraz wykonywane na cztery ręce - zapoznają słuchaczy z różnorodnymi stylami muzycznymi. Usłyszymy Negro spirituals, piosenki ludowe, ragtime, blues, jazzoraz utwory znane z Broadwayu i amerykańskiego kina. Artyści - Pamela Howland i Stan Breckenridge - zaprezentują powyższe style samodzielnie oraz wspólnie, grając na cztery ręce. Koncert to prawdziwa uczta dla uszu! Znakomicie dobrany repertuar oraz niezwykła charyzma wykonawców są gwarancją niezapomnianych przeżyć dla najbardziej nawet wymagających melomanów.

Informację wprowadził/a: Marta Tarczyńska