Kariera na językach 2018 – targi pracy dla osób znających języki obce
Wydarzenie, rozpoczyna się 22-05-2018

Udział w targach pracy „Kariera na Językach” to niepowtarzalna okazja dla wszystkich osób, które chcą podnosić swoje kompetencje językowe, a karierę zawodową wiążą z pracą w międzynarodowym środowisku. W jednym miejscu zgromadzą się pracodawcy, którzy poszukują pracowników (studentów, absolwentów, specjalistów)  znających języki obce na poziomie co najmniej B2.  Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zastanowić się nad kierunkiem rozwoju własnej kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.

W wydarzeniu weźmie udział 25 wystawców poszukujących kandydatów ze znajomością różnorodnych języków obcych, oferujących zarówno zatrudnienie, jak i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego podczas stażu czy praktyki. Ich sylwetki zostały przedstawione w katalogu targowym: www.tinyurl.com/KnJ2018-katalog

Trenerzy o bogatym doświadczeniu międzykulturowym poprowadzą szkolenia dotyczące podnoszenia kompetencji niezbędnych na współczesnym rynku pracy oraz  zdobywania międzynarodowych doświadczeń:

Na uczestników będzie czekać możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych w różnych językach, uzyskania porad ekspertów oraz wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Szczegółowe informacje:

www.facebook.com/events/178517002853533/