Studenci UAM organizują musical charytatywny na rzecz dzieci
Wydarzenie, rozpoczyna się 22-10-2018

Koło Naukowe Prawa Procesowego Cywilnego UAM zaprasza na musical charytatywny „Tribute to the Beatles - YESTERDAY”, który odbędzie się w dniu 22 października, o godzinie 19:00 w Auli UAM, na ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Informujemy, że termin koncertu charytatywnego z przyczyn niezależnych od organizatora musiał ulec zmianie.

Dochód z koncertu przekazany zostanie dzieciom z ośrodków kuratorskich w Poznaniu. Ośrodki kuratorskie to innowacyjny środek, w ramach którego kuratorzy podejmują próby resocjalizacji młodych osób, od 12 do 18 roku życia. Jest to alternatywna dla placówek zamkniętych, dzięki czemu młode osoby mają poczucie bezpieczeństwa oraz uczą się życia w społeczeństwie. Forma resocjalizacji pozwala dzieciom na rozwój emocjonalny, wykształcenie swoich pasji oraz dostrzeżenie jak wartościowo można spędzać wolny czas. Potrzebna jest nasza pomoc. Pomoc tak ważna, szczególnie w wieku dorastania. Dajmy szansę na lepsze jutro, na możliwość pokierowania swojego życia w inną stronę. 


YESTERDAY to wyjątkowy spektakl muzyczno-teatralny z coverami legendarnej czwórki z Liverpoolu w wiernym wykonaniu zespołu ŻUKI, który dotychczas występował w 16. Krajach. Utwory obrazowane są interesującymi etiudami renomowanego Teatru Witryna i Teatru Tańca Brax z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Trzy pokolenia wykonawców, w tym utalentowanej młodzieży, tworzą piękną opowieść o brytyjskiej kulturze muzycznej The Beatles, których kocha Świat.

Bilety można nabyć na: https://www.biletomat.pl/koncerty/tribute-to-the-beatles-yesterday-6658/

Szczegóły na stronie wydarzenia.

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.