Warsztaty z zakresu projektowania edukacyjnego
Wydarzenie, trwa od 29-05-2018 do 06-06-2018

Zapraszamy na pokazowe warsztaty z projektowania edukacyjnego, które odbędą się 29 maja br. (wtorek) oraz 6 czerwca br. (środa) w godz. 15:30 - 17:30.

W programie spotkań przewidziano wiele ciekawych atrakcji:

"Uczłowieczyć przestrzeń" - pokazowy warsztat projektowania przestrzeni edukacyjnej;

"Osobliwość rzeczy" - pokazowy warsztat projektowania zabawek i pomocy dydaktycznych;

"Edukacyjne wydarzenia: czym są i jak je tworzyć?" - pokazowy warsztat projektowania wydarzeń;

"Zbuduj sobie robota" - pokazowy warsztat projektowania robotów;

"Bez programu ani rusz…" - pokazowy warsztat pisania programów nauczania i podręczników;

"Od pomysłu się zaczyna" - pokazowy warsztat projektów edukacyjnych.

Spotkania skierowane są do studentów wszystkich kierunków i specjalności bez względu na rok studiów.

Zgłoszenia (imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, nr telefonu) należy przesłać na adres: projektowanieedukacyjne@amu.edu.pl do 28 maja br. (w przypadku chęci udziału w warsztatach w dniu 29 maja br.) oraz do 5 czerwca br. (w przypadku chęci udziału w warsztatach w dniu 6 czerwca br.).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy zajęć otrzymają zaświadczenie o udziale w warsztatach. Spotkania będą miały miejsce w Laboratorium Szkoły Przyszłości (ul. Zwierzyniecka 20, www.edulab.pcss.pl).

Szczegóły na plakacie.

Plakat warsztatów edukacyjnych