Aktualności - Kursy dokształcające - wszystkie

Kariera na językach 2018 – targi pracy dla osób znających języki obce
Wiadomość, opublikowana 17-05-2018

Udział w targach pracy „Kariera na Językach” to niepowtarzalna okazja dla wszystkich osób, które chcą podnosić swoje kompetencje językowe, a karierę zawodową wiążą z pracą w międzynarodowym środowisku. W jednym miejscu zgromadzą się pracodawcy, którzy poszukują pracowników (studentów, absolwentów, specjalistów)  znających języki obce na poziomie co najmniej B2.  Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zastanowić się nad kierunkiem rozwoju własnej kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.

Więcej...
Wakacyjne kursy językowe od 290 zł
Wiadomość, opublikowana 09-05-2018

Szkoła Językowa UAM serdecznie zaprasza na wakacyjne kursy z języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego. Zapisy prowadzimy od 14 maja 2018. Pierwsza edycja kursów rozpoczyna się już 25 czerwca 2018. Bliższe informacje na stronie www.sj.amu.edu.pl

Więcej...
Warsztaty dla nauczycieli języków obcych na Wydziale Neofilologii UAM „Film na lekcji języka obcego – strata czasu czy wartość dodana?”
Wiadomość, opublikowana 20-03-2018

W piątek, 09 marca 2018 roku odbyły się bezpłatne warsztaty dla nauczycieli i lektorów wszystkich języków obcych pt: „Film na lekcji języka obcego – strata czasu czy wartość dodana?", które poprowadził dr Sebastian Chudak z Zakładu Dydaktyki Języka Niemieckiego IFG UAM w Poznaniu.

Więcej...
Warsztaty z komunikacji interpersonalnej dla studentów
Wydarzenie, rozpoczyna się 22-03-2018

Serdecznie zapraszamy na pierwszy z czterech warsztatów z komunikacji interpersonalnej. 

W ramach działań "Akcja-integracja", które w bieżącym roku akademickim realizowane są na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej, proponujemy Państwu spotkania z badaczem komunikacji. 

Pierwsze warsztaty zatytułowane "Imponderabilia (w) komunikacji" poświęcone będą zagadnieniom komunikacji niewerbalnej i odbędą się 22 marca w godz. 17.00-19.00. 

Warsztaty są bezpłatne. Chęć udziału prosimy zgłaszać u dr Karoliny Ruty: karuta@amu.edu.pl do 15 marca. 

Limit miejsc: 15

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej...
Jaki jest patent na sukces? Konferencja dla naukowców i firm
Wydarzenie, rozpoczyna się 22-03-2018

Czyj i czym jest wynalazek lub patent? Czym zajmuje się rzecznik, a czym urząd patentowy? Jak chronić Twój pomysł na biznes? Ochrona Twojego wynalazku, innowacyjnego rozwiązania, logotypu, know-how to kluczowa kwestia.

Kwestie te są również ważne dla naukowców, którzy pracują na uczelniach lub w międzynarodowych konsorcjach.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie narzędzia ochrony będą najlepsze dla Twojego pomysłu – dołącz do bezpłatnego wydarzenia „Patent na Sukces”. Uczestnicy uzyskają unikalną i praktyczną wiedzę także w zakresie prowadzenia poszukiwań w światowym stanie techniki oraz budowania strategii ochrony, jak i wskazówki dotyczące procedur ochronnych – krajowej, regionalnej i międzynarodowej.

Więcej...
Formy wsparcia studentów z trudnościami natury psychicznej i poznawczej w szkolnictwie wyższym – III Forum Pełnomocników ds. studentów z niepełnosprawnościami
Wydarzenie, rozpoczyna się 21-03-2018

Tegoroczną edycję Forum pragniemy poświęcić tematowi ważnemu dla całej społeczności akademickiej: „Formy wsparcia studentów z trudnościami natury psychicznej i poznawczej w szkolnictwie wyższym”. Aby przybliżyć tematykę Forum szerszemu środowisku akademickiemu, w tym roku obrady będą dostępne dla wolnych słuchaczy. Zapraszamy w środę 21 marca na Wydział Historyczny na wykład „Wsparcie  w procesie edukacji studenta z ASD na wyższej uczelni – doświadczenia Fundacji SYNAPSIS”.

Więcej...
Zostań dyplomatą!
Wiadomość, opublikowana 01-03-2018

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.

Więcej...
Kursy dokształcające: „Przygotowanie do egzaminu na tłumacza przysięgłego języka angielskiego”, „Przygotowanie do zawodu tłumacza konferencyjnego języka niemieckiego”
Wiadomość, opublikowana 06-02-2018

Szkoła Tłumaczy UAM zaprasza na jednosemestralne kursy dokształcające: „Przygotowanie do egzaminu na tłumacza przysięgłego języka angielskiego” oraz „Przygotowanie do zawodu tłumacza konferencyjnego języka niemieckiego”.

Więcej...
Kurs Dokształcający Postępy optyki okularowej i optometrii
Wiadomość, opublikowana 15-01-2018

Wydział Fizyki zaprasza na Kurs dokształcający Postępy optyki okularowej i optometrii.

Więcej...
Rusza kolejna edycja Szkoły Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa I Administracji
Wiadomość, opublikowana 06-10-2017

Szkoła Prawa Niemieckiego jest przedsięwzięciem mającym na celu przybliżenie podstaw wszystkich gałęzi prawa niemieckiego, adresowanym zarówno do społeczności akademickiej, jak i do osób zainteresowanych głębszym poznaniem nie tylko prawa, lecz również kultury oraz dorobku intelektualnego naszego zachodniego sąsiada. Zajęcia w ramach Szkoły będą odbywały się na Wydziale Prawa i Administracji UAM w układzie dwusemestralnym, począwszy od listopada 2017 r., a skończywszy w lipcu 2018 r. Będą one prowadzone przez profesorów z Wydziału Prawa Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Każdy uczestnik kursu po jego zakończeniu otrzyma dyplom potwierdzający udział w zajęciach Szkoły.

Rekrutacja trwa do 25 października 2017 r.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są na plakacie oraz na naszej stronie internetowej prawo.amu.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kursie!

Więcej...
Bezpłatny kurs dokształcający „Specjalista ds. finansów i rachunkowości”
Wiadomość, opublikowana 25-09-2017

Wydział Prawa i Administracji zaprasza na bezpłatny kurs dokształcający „Specjalista ds. finansów i rachunkowości”, realizowany wg, Standardu VCC (Vocational Competence Certificate) w ramach partnerskiego projektu pn. . „System wsparcia kompetencji zawodowych dla wielkopolskiego rynku pracy” , nr RPWP.08.03.02-30-0173/16.

Sprawdź tutaj:  http://prawo.amu.edu.pl/

Więcej...
Bezpłatny kurs dokształcający „Metody i techniki zarządzania”
Wiadomość, opublikowana 25-09-2017

Wydział Prawa i Administracji zaprasza na bezpłatny kurs dokształcający „Metody i techniki zarządzania”, realizowany wg, Standardu VCC (Vocational Competence Certificate) w ramach partnerskiego projektu pn. „System wsparcia kompetencji zawodowych dla wielkopolskiego rynku pracy”, nr RPWP.08.03.02-30-0173/16.

Sprawdź tutaj:  http://prawo.amu.edu.pl/

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.