Aktualności

Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Wystawa pt. „90 LAT LIGI OCHRONY PRZYRODY W POLSCE - HISTORIA LOP W POZNANIU”
Wydarzenie, trwa od 21-05-2018 do 30-06-2018

W dniach od 21 maja do 30 czerwca 2018 na Wydziale Biologii UAM prezentowana będzie wystawa o historii Ligi Ochrony Przyrody w Polsce. Wystawę będzie można oglądać w głównym holu Collegium Biologicum przy ul. Umultowskiej 89.

Więcej...
Wakacyjne kursy językowe od 290 zł
Wiadomość, opublikowana 09-05-2018

Szkoła Językowa UAM serdecznie zaprasza na wakacyjne kursy z języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego. Zapisy prowadzimy od 14 maja 2018. Pierwsza edycja kursów rozpoczyna się już 25 czerwca 2018. Bliższe informacje na stronie www.sj.amu.edu.pl

Więcej...
XXV Wykład im. Wojtka Pulikowskiego
Wydarzenie, rozpoczyna się 18-05-2018

Serdecznie zapraszamy na XXV Wykład im. Wojtka Pulikowskiego, który odbędzie się 18 maja o godzinie 12:00 w Sali Posiedzeń Rady Wydziału Matematyki i Informatyki.

Więcej...
Wykład prof. Ralpha T. Rockafellara na Wydziale Matematyki i Informatyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 15-05-2018

15 maja  o godz. 12:00 w Sali Posiedzeń Rady Wydziału Matematyki i Informatyki profesor Ralph T. Rockafellar (University of Washington, Seatle) przedstawi wykład "Variational geometry and optimization".

Więcej...