Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Wykład prof. dr hab. Ewy Nowak
Wiadomość, opublikowana 09-03-2018

Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii UAM oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej  zapraszają na kolejne zebranie naukowe.

Więcej...
Międzynarodowa konferencja "Nauczanie języka specjalistycznego ze szczególnym uwzględnieniem języka polskiego jako obcego" w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, trwa od 08-06-2018 do 09-06-2018

Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Darmstadt i przy współudziale polskich i niemieckich instytucji partnerskich organizuje czwartą międzynarodową konferencję „Nauczanie języka specjalistycznego ze szczególnym uwzględnieniem języka polskiego jako obcego”, która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca br. na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą i Collegium Polonicum w Słubicach.

Więcej...
Jaki jest patent na sukces? Konferencja dla naukowców i firm
Wydarzenie, rozpoczyna się 22-03-2018

Czyj i czym jest wynalazek lub patent? Czym zajmuje się rzecznik, a czym urząd patentowy? Jak chronić Twój pomysł na biznes? Ochrona Twojego wynalazku, innowacyjnego rozwiązania, logotypu, know-how to kluczowa kwestia.

Więcej...
Wykład otwarty na Wydziale Anglistyki: "Human and Machine Translation in the 21st c."
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-03-2018

Wydział Anglistyki zaprasza wszystkich zainteresowanych tłumaczeniami, w szczególności rozpowszechniającym się tłumaczeniem maszynowym, na wykład prof. Dorothy Kenny z Dublin City University pt. "The Meaningful and the Magical: Human and Machine Translation in the 21st Century". Wykład wygłoszony zostanie we wtorek 13 marca br. o godz. 11:30 w sali 101A Collegium Novum, Al. Niepodległości 4. Więcej informacji na http://wa.amu.edu.pl/wa/node/9601

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.