Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Już są! Bluzy UAM - kangurka, rozpinana i z haftowanym logo.
Wiadomość, opublikowana 22-05-2017

Z wielką przyjemnością prezentujemy bluzy uniwersyteckie. Długo oczekiwane bluzy powstały jako oryginalny projekt UAM. Bluzy UAM to dwukolorowa kangurka i bluza rozpinana oraz klasa premium - rozpinana granatowa bluza z haftowanym logo. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i zakupów w Dziale Zaopatrzenia.

Więcej...
Fascynujący Świat Roślin na Wydziale Biologii UAM
Wydarzenie, trwa od 19-05-2017 do 22-05-2017

Serdecznie zapraszamy Pracowników, Doktorantów, Studentów oraz wszystkich zainteresowanych na IV edycję „Fascynującego świata roślin”.

Więcej...
Wydział Neofilologii UAM zaprasza na Dni Indonezyjskie
Wydarzenie, trwa od 26-05-2017 do 27-05-2017

Studenci filologii indonezyjsko-malajskiej Instytutu Językoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Pracownia Azji Południowo-Wschodniej IJ UAM oraz Muzeum Etnograficzne w Poznaniu serdecznie zapraszają na Dni Indonezyjskie, które odbędą się 26–27 maja (piątek-sobota) w Muzeum Etnograficznym (wstęp wolny).

Więcej...
Wykład otwarty na Wydziale Neofilologii: Glify Majów jako najbardziej rozwinięty system pisma w Ameryce prekolumbijskiej
Wydarzenie, rozpoczyna się 24-05-2017

Katedra Ekokomunikacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na wykład otwarty Pani dr Boguchwały Tuszyńskiej pt. „Glify Majów jako najbardziej rozwinięty system pisma w Ameryce prekolumbijskiej”.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.