Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Konkurs na inicjatywy miejskie: „Miasto dla mieszkańców – mieszkańcy dla miasta”
Wiadomość, opublikowana 23-10-2017

Zapraszamy mieszkańców, organizacje społeczne, instytucje i firmy do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie trzech najlepszych inicjatyw miejskich, ukierunkowanych na  rozwiązania konkretnego problemu w mieście. Wystarczy przedstawić koncepcję ciekawego projektu, który przyczyni się do rozwiązania zaobserwowanego w mieście problemu – przedstawić cel projektu, jego zakres i rezultat oraz pomysł na jego dalszy rozwój.

Więcej...
XX Akademia Rozwoju
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-11-2017

Biuro Karier UAM już po raz 20 organizuje Akademię Rozwoju (wcześniej Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości), która odbędzie się 7 listopada w godzinach 10.00 – 16.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki (Campus Morasko).

Więcej...
Wykład wicekonsula USA w Polsce dr. Nicklausa Laverty: Umiędzynarodowienie szkolnictwa wyższego w USA
Wydarzenie, rozpoczyna się 24-10-2017

Wydział Anglistyki zaprasza na wykład wicekonsula ambasady USA w Polsce dr. Nicklausa Laverty pt.: Umiędzynarodowienie szkolnictwa wyższego w USA. Wykład odbędzie się 24 października br. o godz. 11:30 w sali 109A Collegium Novum. Więcej informacji: http://wa.amu.edu.pl/wa/node/9103

Więcej...
Konferencja Jezyki ODNoWA
Wydarzenie, rozpoczyna się 18-10-2017

Wydział Anglistyki UAM i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu serdecznie zapraszają nauczycieli języków obcych na konferencję Jezyki ODNoWA, której celem jest wsparcie nauczycieli języków obcych w rozwijaniu kompetencji językowej ucznia na wszystkich etapach edukacyjnych. Tegoroczna konferencja poświęcona jest rozwijaniu słownictwa.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.