Witamy na Portalu Absolwenta – w miejscu, gdzie mimo upływu lat, które dzielą Was, Drodzy Absolwenci, od opuszczenia murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, znajdziecie kierowane do Was informacje.

Byli studenci UAM z sentymentem wspominają czas, kiedy nie tylko ciężko pracowali, ale też dobrze się bawili i zawierali przyjaźnie na całe życie. Na szczęście uroczystość absolutoryjna nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielu naszych absolwentów decyduje się na dalszą naukę na studiach doktoranckich lub wybiera studia podyplomowe. Działania na rzecz osób, które ukończyły już studia, prowadzą także: Biuro Karier UAM, Fundacja UAM czy Fundacja "Universitatis Posnaniensis". Wszystkich, którzy nie chcą tracić kontaktu z Uczelnią, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Stowarzyszeń działających przy Wydziałach.

Międzynarodowa Konferencja: „Mediacja jako metoda rozwiązywania sporów dwunarodowościowych” w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-06-2018

W dniu 7 czerwca 2018 r. w Collegium Polonicum odbędzie się międzynarodowa konferencja pt.: „Mediacja jako metoda rozwiązywania sporów dwunarodowościowych” zorganizowana przez Polsko-Niemieckie Centrum Mediacji (PNCM).

Więcej...
VII Debata Akademicka
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-03-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zapraszają na VII Debatę Akademicką pod hasłem "My, Polacy, my Żydzi". Dyskusja odbędzie się 5 marca 2018 r. o godz. 17.00 w Sali Lubrańskiego przy ul. Wieniawskiego 1.

Więcej...
Wykład prof. dr. hab. Władysława Polcyna "Profesor Paczoski, a dzisiejsze błędy poznawcze w postrzeganiu Puszczy Białowieskiej"
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-02-2018

Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Botanicznego serdecznie zaprasza na wykład "Profesor Paczoski, a dzisiejsze błędy poznawcze w postrzeganiu Puszczy Białowieskiej". Wykład wygłosi prof. dr hab. Władysław Polcyn z Zakładu Fizjologii Roślin Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Spotkanie odbędzie się w środę 28 lutego 2018 roku o godz. 16.00 w Sali Parter Collegium Biologicum UAM na Morasku, przy ul. Umultowskiej 89. Wstęp wolny.

Więcej...
Warto podążać za marzeniami - spotkanie z Markiem Kamińskim
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-03-2018

Zapraszamy na piąte spotkanie z cyklu inspirujących rozmów o życiu, drodze i celu. Są to wydarzenia otwarte, organizowane we współpracy Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na rozmowę pt. "WARTO podążać za marzeniami" z polarnikiem, podróżnikiem, zdobywcą obu biegunów, Markiem Kamińskim zapraszamy 5 marca o godz.19:00 do sali nr XVII UAM (Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1).

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.