Kursy wakacyjne w Instytucie Konfucjusza 2017
Wydarzenie, trwa od 26-06-2017 do 21-07-2017

Instytut Konfucjusza UAM zaprasza na wakacyjny kurs języka chińskiego.

W tym roku dostępne są kursy od podstaw, w godzinach porannych oraz popołudniowych, kurs dla grupy średniozaawansowanej (osoby, które już uczyły się chińskiego – poziom zależeć będzie od poziomu chętnych), kurs "Podróżowanie po Chinach", a także kurs dla dzieci (zajęcia z języka chińskiego i kultury Chin).

Kurs dla dzieci rozpocznie się 26 czerwca i potrwa dwa tygodnie do 7 lipca. Zapisy na kurs dla dzieci trwają do 20 czerwca.

Kursy od podstaw, średniozaawansowany i podróżowanie po Chinach rozpoczną się 10 lipca i trwać będą przez dwa tygodnie do 21 lipca. Zapisy na pozostałe kursy trwają do 1 lipca.

Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku. Powstanie poszczególnych grup jest uzależnione od liczby chętnych.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia drogą elektroniczną na adres konfucjusz.uam@gmail.com. Do wiadomości należy dołączyć wypełniony formularz dostępny na stronie internetowej: www.konfucjusz.amu.edu.pl

Informację wprowadził/a: Monika Ziemba