Studia podyplomowe


XIII edycja Studiów Podyplomowych Kształcenia Tłumaczy Języka Rosyjskiego 2018-2019
Wiadomość, opublikowana 03-08-2018

Instytut Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prowadzi nabór na XIII edycję Studiów Podyplomowych Kształcenia Tłumaczy Języka Rosyjskiego w roku akademickim 2018/2019.

Proponowane studia podyplomowe przeznaczone są między innymi dla osób zatrudnionych w różnych instytucjach i organizacjach utrzymujących kontakty gospodarcze i kulturalne z Federacją Rosyjską i innymi państwami rosyjskiego obszaru językowego. Słuchaczami studiów podyplomowych mogą być także osoby, zainteresowane doskonaleniem swoich umiejętności przekładoznawczych i podniesieniem kwalifikacji łącznie z przygotowaniem do uzyskania uprawnień tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego. Studia cieszą się także dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli języka rosyjskiego.

Więcej...
Studia Podyplomowe Przygotowania do Życia w Rodzinie oraz Kurs Dokształcający doradców życia małżeńskiego i rodzinnego – rekrutacja 2018/19
Wiadomość, opublikowana 29-05-2018

Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na Studia Podyplomowe Przygotowania do Życia w Rodzinie oraz Kurs Dokształcający doradców życia małżeńskiego i rodzinnego. Szczegóły dotyczące rekrutacji na rok akademicki 2018/19 są dostępne:

Więcej...

Wszystkie wiadomości
Wydział Anglistyki
Wydział Biologii
Wydział ChemiiWydział Filologii Polskiej i Klasycznej
Wydział FizykiWydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
Wydział HistorycznyWydział Matematyki i Informatyki
Wydział Nauk Politycznych i DziennikarstwaWydział Nauk Społecznych
Wydział NeofilologiiWydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu
Wydział Prawa i AdministracjiWydział Studiów Edukacyjnych
Wydział TeologicznyCollegium Europaeum Gnesnense im. Jana Pawła II w Gnieźnie

Collegium Polonicum w Słubicach

Instytut Kultury Europejskiej UAM
Szkoła Tłumaczy


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.