Aktualności - Studia podyplomowe - wszystkie

RUSZYŁ NABÓR NA STUDIA PODYPLOMOWE: Informatyka I Technologie Informacyjne na UAM w Pile
Wiadomość, opublikowana 10-01-2017

Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile wraz z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu mają zaszczyt poinformować, że uruchomiają studia podyplomowe Informatyka i Technologie Informacyjne w Ośrodku UAM w Pile.

Studia będą trwać półtora roku (trzy semestry), począwszy od przełomu lutego/marca 2017 roku. Studia przeznaczone są dla nauczycieli, którzy chcą pogłębić swoją wiedze oraz uzyskać dostęp do nauczenia nowego przedmiotu. Po zakończeniu studiów absolwent będzie posiadał kwalifikację do nauczania informatyki w szkole podstawowej, gdy posiada dyplom studiów I stopnia oraz do nauczania informatyki w szkole ponadpodstawowej, gdy posiada dyplom II stopnia.

Więcej...
"Inżynieria kosmiczna" - nowy kierunek studiów podyplomowych
Wiadomość, opublikowana 05-12-2016

Politechnika Poznańska wraz z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe "Inżynieria Kosmiczna", które jako nowy, innowacyjny kierunek studiów stanowi odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie rozwijającego się w Polsce sektora kosmicznego. W ramach studiów podyplomowych chcemy Państwu zaproponować ciekawe zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone na Politechnice Poznańskiej, jak również w Instytucie Obserwatorium Astronomiczne UAM.

Więcej...
Trwa nabór na Studia Podyplomowe Zarządzania Oświatą
Wiadomość, opublikowana 03-10-2016

Szanowni Państwo informujemy, że nabór na Studia Podyplomowe Zarządzania Oświatą został wydłużony do 14 października 2016 roku.

Zasady rekrutacji pozostają bez zmian.

Szczegóły dostępne na stronie:
http://pila.amu.edu.pl/dla-kandydata/kierunki-studiow/studia-podyplomowe/zarzadzania-oswiata

Wszelkie informacje: kortas@amu.edu.pl bądź telefonicznie: 61 829 34 54

Więcej...
Trwa nabór na Studia Podyplomowe z Informatyki Stosowanej
Wiadomość, opublikowana 26-09-2016

Drodzy Państwo informujemy, że nabór na studia podyplomowe z Informatyki Stosowanej został wydłużony do 30 listopada 2016 roku.

Zasady rekrutacji pozostają bez zmian.

Szczegóły dostępne na stronie:
http://pila.amu.edu.pl/dla-kandydata/content-pila-k/304857-rusza-nabor-na-druga-edycje-studiow-podyplomowych-z-informatyki-stosowanej

Więcej...
Roczne stypendia na studia podyplomowe w Bawarii w roku akademickim 2017/18
Wiadomość, opublikowana 19-09-2016

Szanowni Państwo! Chciałabym Państwa poinformować o kolejnej edycji przyznawania stypendiów Bawarskiego Ministerstwa Nauki, Badań i Sztuki na studia podyplomowe w Niemczech. Oferta rocznych stypendiów na rok akademicki 2017/18 skierowana jest do absolwentów szkół wyższych z Bułgarii, Chorwacji, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji, Czech, Ukrainy i Węgier.

Więcej...
Nabór na XI edycję Studiów Podyplomowych Kształcenia Tłumaczy Języka Rosyjskiego
Wiadomość, opublikowana 19-07-2016

Instytut Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (al. Niepodległości 4, 61-874 Poznań, pok. 7B) prowadzi nabór na XI edycję Studiów Podyplomowych Kształcenia Tłumaczy Języka Rosyjskiego w roku akademickim 2016/2017. Warunkiem przyjęcia na studia, które trwają 2 semestry, jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich filologii rosyjskiej. Z kandydatami, którzy ukończyli inną specjalność niż filologia rosyjska zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna sprawdzająca poziom znajomości języka rosyjskiego.

Więcej...
Rusza nabór na drugą edycję studiów podyplomowych z Informatyki Stosowanej
Wiadomość, opublikowana 18-07-2016

Zasady naboru

Kandydatami do studiowania mogą być osoby, które ukończyły studia wyższe (magisterskie, licencjackie lub inżynierskie) oraz zaliczyły we wcześniej odbytym toku edukacji z przedmiotów informatycznych w wymiarze co najmniej 90 godzin.  Wymóg 90 godzin może być zastąpiony udokumentowaną praktyką zawodową na stanowiskach wymagających wiedzy informatycznej.

Dodatkowo o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Grupy zajęciowe będą liczyć około 20 osób.

rekrutacja do końca października 2016 roku.

Więcej...
Nowość! Studia Podyplomowe Aktywizacja Młodzieży – Zarządzanie Projektami W Obszarze Ekonomii Społecznej Rekrutacja Trwa!
Wiadomość, opublikowana 27-06-2016

Rozpoczęła się rekrutacja na nowy kierunek studiów podyplomowych Aktywizacja młodzieży – zarządzanie projektami w obszarze ekonomii społecznej realizowany na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...
Studia Podyplomowe - Informatyka stosowana
Wiadomość, opublikowana 15-03-2016

Szanowni Państwo.
Informujemy, że zajęcia na studiach podyplomowych z Informatyki Stosowanej odbędą się 19 marca 2016 roku. Inauguracja rozpocznie się o godzinie 10:00. Po uroczystości odbędą się pierwsze zajęcia z Algorytmów i struktur danych oraz z Podstaw Programowych.

Więcej...
Nowe studia podyplomowe na Wydziale Matematyki i Informatyki
Wiadomość, opublikowana 02-03-2016
Wydział Matematyki i Informatyki zaprasza na nowo otwarte studia podyplomowe: Przetwarzanie danych - Big Data. Studia kierowane są do absolwentów kierunków ścisłych oraz praktyków, pragnących poszerzyć swoje kompetencje w kierunku zagadnień związanych z przetwarzaniem dużych zasobów danych. W trakcie studiów przewidziane jest wiele zajęć praktycznych oraz kontakt z najbardziej aktualnymi technologiami z obszaru składowania, przetwarzania i analizy danych. Kierunek został stworzony przy udziale wiodących firm oraz specjalistów z dziedziny przetwarzania danych.
Więcej...
Hiszpańska Szkoła Dyplomacji - nabór na studia podyplomowe „Dyplomacja i stosunki międzynarodowe”
Wiadomość, opublikowana 01-02-2016

Na prośbę Ambasady Hiszpanii informuję, że Hiszpańska Szkoła Dyplomacji ogłosiła nabór na studia podyplomowe „Dyplomacja i stosunki międzynarodowe” w roku akademickim 2016/2017. Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z dokumentacją rekrutacyjną zamieszczoną na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Współpracy Hiszpanii http://www.exteriores.gob.es.

Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki
Prorektor ds. kadry i rozwoju Uczelni

Więcej...
Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Języka Włoskiego
Wiadomość, opublikowana 20-11-2015

Studia podyplomowe trwają dwa semestry i są adresowane do absolwentów studiów wyższych posiadających udokumentowaną znajomość języka włoskiego na poziomie biegłości C2.

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.